Kurumsal


1970 yılında küçük bir imalathanede lokum üretimi ile başlayan ve giderek büyüyen firmamız  1993 yılında GATEM Şekerlemeciler ve Kuruyemişçiler Sitesinde 600 m 2 kapalı alana sahip bir işyerine taşınmamızla farklı bir boyut kazandı. Geleneksel Türk tatlımız olan lokum üretimini, çeşitlerimizi ve kalitemizi artırarak hem yurt içinde hem de yurtdışında pazarlayarak firmamızı ve tatlımızı en iyi şekilde tanıtmaya çalıştık. 2008 yılında ise değişen ve gelişen Türkiye şartlarına uyum sağlamak amacıyla Burak Mahallesi'nde 3000  m2 alana kurduğumuz tesisimize taşındık. Burada ürünlerimizi el değmeden Gıda Güvenliği ve kaliteden ödün vermeyerek gerekli kalite belgelerimizi de alarak, yolumuza vizyonumuzun sürekliliğini sağlayacak şekilde geliştirerek devam ettik.  
  

VİZYONUMUZ:

Lider ve güvenilir bir şirket olarak, oluşturacağımız bayi aşları ve iş  başlantılarımızla yaratacağımız güç birliği ile lokum ve şekerleme üretiminde vermiş olduğumuz tat ve lezzeti yüzyıllar boyunca müşterilerimize sunarak dünya çapında bir marka olup, müşterilerimizin ve çalışanlarımızın mutluluğunu sağlamak. 

MİSYONUMUZ: 

Lokum ve şekerleme ürünlerimizi uluslararası alanlarda pazarlayacak kârlı ve sorumluluk sahibi bir ticari başarıyı devam ettirmektir. .  

KALİTE POLİTİKAMIZ:       

  • Sürekli gelişim ve hata önleme kültürünü organizasyonun her kademesinde yaygınlaştırmak,     
  • Kaynakları etkin kullanarak şirket verimliliğini ve karlılığını sürekli olarak arttırmak,      
  • Müşteri beklenti ve ihtiyaçlarını ilk defasında ve hatasız karşılamak,      
  • Kalite ve Gıda Güvenliği Yönetim Sisteminin şartlarını yerine getirmek ve etkinliğini sürekli arttırmak,      
  • Personelin yetkinlik ve beceri düzeylerinin arttırılması yönünde sürekli eğitim faaliyetlerinde bulunmak,
  • Teknolojiyi yakından takip ederek gelişimlere uyum sağlamak ve bu sayede sektörde söz hakkına sahip olmak,
  • Sektörümüzde lider olmak,


Abonelik

Haberlerden Anında Haberdar Olmak İçin Abonelik Sistemine Abone Olun!